Zmiana terminarza II ligi sezon 2017/2018

Zmiana terminarza II ligi sezon 2017/2018

Zmiana terminarza II ligi sezon 2017/2018


WYDZIAŁ ROZGRYWEK DEPARTAMENTU SPORTU
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
Polski Związek Koszykówki
ul. Ciołka 10
01-402 Warszawa
Tel./fax. 22 836 38 00
www.pzkosz.pl
Warszawa, dnia 14 sierpnia 2017 r.
KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 04/2017/2018
dot. system i terminarz rozgrywek 2 Ligi Mężczyzn
Wydział Rozgrywek Departamentu Sportu PZKosz podaje system i terminarz rozgrywek 2 Ligi Mężczyzn
w sezonie 2017/2018.
1. W rozgrywkach biorą udział:

Grupa B
Fundacja Warszawskie Dziki (Warszawa) - Dziki Warszawa
KKS Tur Basket (Bielsk Podlaski) - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
KS Księżak (Łowicz) - Syntex Księżak Łowicz
KS Rosa-Sport (Radom) - KS Rosa-Sport Radom
KS Shmoolky (Warszawa) - KS Shmoolky Warszawa - wycofały się z rozgrywek
KU AZS UJK (Kielce) - AZS UJK Kielce
KU AZS UMCS (Lublin) - AZS UMCS Lublin
Legia Warszawa SK SA - Legia II Warszawa
ŁKS KM (Łódź) - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
MUKS Basket (Warszawa) - MUKS Hutnik Warszawa
MKS Start SA Lublin - TBV Start II Lublin
OKK Sokół (Ostrów Mazowiecka) - Sokół Ostrów Mazowiecka
PKK Żubry (Białystok) - Żubry Białystok
ZKS Stal (Stalowa Wola) - ZKS Stal Stalowa Wola


_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________

2. System rozgrywek
W rozgrywkach bierze udział 56 drużyn w 4 grupach. Rozgrywki będą prowadzone w dwóch etapach.
ETAP 1
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup A, B, C i D.
Drużyny, które zajmą miejsca 1-8 w każdej z grup, będą uczestniczyć w Etapie 2 - play-off. Drużyny,
które zajmą miejsca 9-10 w każdej z grup, kończą rywalizację w sezonie i zajmują miejsca 33-40 w
kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).
Drużyny, które zajmą miejsca 11-14 w każdej z grup, będą uczestniczyć w Etapie 2 - play-out.
ETAP 2 – PLAY-OFF
I runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 w ramach każdej grupy
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w II rundzie, pokonani zajmują miejsca 17-32 w kolejności ustalonej wg
zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).
II runda - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: A1/A8 - B4/B5
para 2: B1/B8 - C4/C5
para 3: C1/C8 - D4/D5
para 4: D1/D8 - A4/A5
para 5: A2/A7 - D3/D6
para 6: B2/B7 - A3/A6
para 7: C2/C7 - B3/B6
para 8: D2/D7 - C3/C6
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (ćwierćfinał), pokonani zajmują miejsca 9-16 w kolejności
ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).
III runda – ćwierćfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 9: zwycięzca pary 1 - zwycięzca pary 8
para 10: zwycięzca pary 2 - zwycięzca pary 5
para 11: zwycięzca pary 3 - zwycięzca pary 6
para 12: zwycięzca pary 4 - zwycięzca pary 7
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (półfinał), pokonani zajmują miejsca 5-8 w kolejności
ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady rozstawienia i przyznania miejsc).
IV runda – półfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
zwycięzca pary 9 - zwycięzca pary 11
zwycięzca pary 10 - zwycięzca pary 12
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w V rundzie (finał) i prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn, pokonani uzyskują
prawo gry w V rundzie (o trzecie miejsce)
V runda – finał - mecz i rewanż
grają zwycięzcy półfinałów

V runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
grają pokonani w półfinałach
Zwycięzca uzyskuje prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn
ETAP 2 – PLAY-OUT
do dwóch zwycięstw (1-1-1)
w parach 11-14, 12-13 w ramach każdej grupy
Zwycięzcy zajmują miejsca 41-48 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady
rozstawienia i przyznania miejsc).
Pokonani zajmują miejsca 49-56 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej (Zasady
rozstawienia i przyznania miejsc) i tracą prawo gry w 2 Lidze Mężczyzn.
Zasady rozstawienia i przyznania miejsc
O rozstawieniu w rywalizacji play-off (przewaga własnego boiska) oraz o kolejności końcowej po
odpadnięciu w określonej rundzie, decydują kolejno:
1. Wyższe miejsce w tabeli końcowej Etapu 1
2. Większa liczba punktów meczowych w tabeli końcowej Etapu 1
3. Lepsza różnica punktów koszowych w tabeli końcowej Etapu 1
4. Większa liczba zdobytych punktów koszowych w tabeli końcowej Etapu 1
5. Losowanie.

3. Terminarz rozgrywek

GRUPA B
kolejka 1 (23 września 2017 r.)
1 Syntex Księżak Łowicz - Żubry Białystok
2 AZS UMCS Lublin ZKS Stal Stalowa Wola
3 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski Legia II Warszawa
4 TBV Start II Lublin Dziki Warszawa
5 ŁKS AZS UŁ SG Łódź MUKS Hutnik Warszawa
6 AZS UJK Kielce KS  pauza
7 KS Rosa-Sport Radom Sokół Ostrów Mazowiecka


kolejka 2 (30 września 2017 r.)
8  Sokół Ostrów Mazowiecka-Żubry Białystok
9 KS Shmoolky Warszawa KS Rosa-Sport Radom
10 pauza AZS UJK Kielce
11 Dziki Warszawa ŁKS AZS UŁ SG Łódź
12 Legia II Warszawa TBV Start II Lublin
13 ZKS Stal Stalowa Wola KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
14 Syntex Księżak Łowicz AZS UMCS Lublin

kolejka 3 (7 października 2017 r.)
15 AZS UMCS Lublin -  Żubry Białystok
16 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski Syntex Księżak Łowicz
17 TBV Start II Lublin ZKS Stal Stalowa Wola
18 ŁKS AZS UŁ SG Łódź Legia II Warszawa
19 AZS UJK Kielce Dziki Warszawa
20 KS Rosa-Sport Radom MUKS Hutnik Warszawa
21 Sokół Ostrów Mazowiecka pauza


kolejka 4 (14 października 2017 r.)
22 Żubry Białystok -  pauza
23 MUKS Hutnik Warszawa Sokół Ostrów Mazowiecka
24 Dziki Warszawa KS Rosa-Sport Radom
25 Legia II Warszawa AZS UJK Kielce
26 ZKS Stal Stalowa Wola ŁKS AZS UŁ SG Łódź
27 Syntex Księżak Łowicz TBV Start II Lublin
28 AZS UMCS Lublin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski


kolejka 5 (18 października 2017 r., środa)
29 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski -  Żubry Białystok
30 TBV Start II Lublin AZS UMCS Lublin
31 ŁKS AZS UŁ SG Łódź Syntex Księżak Łowicz
32 AZS UJK Kielce ZKS Stal Stalowa Wola
33 KS Rosa-Sport Radom Legia II Warszawa
34 Sokół Ostrów Mazowiecka Dziki Warszawa
35 pauza MUKS Hutnik Warszawa


kolejka 6 (21 października 2017 r.)
36 Żubry Białystok -  MUKS Hutnik Warszawa
37 Dziki Warszawa pauza
38 Legia II Warszawa Sokół Ostrów Mazowiecka
39 ZKS Stal Stalowa Wola KS Rosa-Sport Radom
40 Syntex Księżak Łowicz AZS UJK Kielce
41 AZS UMCS Lublin ŁKS AZS UŁ SG Łódź
42 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski TBV Start II Lublin

kolejka 7 (28 października 2017 r.)
43 TBV Start II Lublin -  Żubry Białystok
44 ŁKS AZS UŁ SG Łódź KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
45 AZS UJK Kielce AZS UMCS Lublin
46 KS Rosa-Sport Radom Syntex Księżak Łowicz
47 Sokół Ostrów Mazowiecka ZKS Stal Stalowa Wola
48 pauza Legia II Warszawa
49 MUKS Hutnik Warszawa Dziki Warszawa


kolejka 8 (4 listopada 2017 r.)
50 Żubry Białystok Dziki Warszawa
51 Legia II Warszawa MUKS Hutnik Warszawa
52 ZKS Stal Stalowa Wola pauza
53 Syntex Księżak Łowicz Sokół Ostrów Mazowiecka
54 AZS UMCS Lublin KS Rosa-Sport Radom
55 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski AZS UJK Kielce
56 TBV Start II Lublin ŁKS AZS UŁ SG Łódź


kolejka 9 (11 listopada 2017 r.)
57 ŁKS AZS UŁ SG Łódź -  Żubry Białystok
58 AZS UJK Kielce TBV Start II Lublin
59 KS Rosa-Sport Radom KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
60 Sokół Ostrów Mazowiecka AZS UMCS Lublin
61 pauza Syntex Księżak Łowicz
62 MUKS Hutnik Warszawa ZKS Stal Stalowa Wola
63 Dziki Warszawa Legia II Warszawa


kolejka 10 (18 listopada 2017 r.)
64 Żubry Białystok -  Legia II Warszawa
65 ZKS Stal Stalowa Wola Dziki Warszawa
66 Syntex Księżak Łowicz MUKS Hutnik Warszawa
67 AZS UMCS Lublin pauza
68 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski Sokół Ostrów Mazowiecka
69 KS Rosa-Sport Radom * TBV Start II Lublin
70 ŁKS AZS UŁ SG Łódź AZS UJK Kielce

kolejka 11 (25 listopada 2017 r.)
71 AZS UJK Kielce -  Żubry Białystok
72 KS Rosa-Sport Radom ŁKS AZS UŁ SG Łódź
73 Sokół Ostrów Mazowiecka TBV Start II Lublin
74 pauza KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
75 MUKS Hutnik Warszawa AZS UMCS Lublin
76 Dziki Warszawa Syntex Księżak Łowicz
77 Legia II Warszawa ZKS Stal Stalowa Wola


kolejka 12 (2 grudnia 2017 r.)
78 Żubry Białystok  - ZKS Stal Stalowa Wola
79 Syntex Księżak Łowicz Legia II Warszawa
80 AZS UMCS Lublin Dziki Warszawa
81 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski MUKS Hutnik Warszawa
82 TBV Start II Lublin pauza
83 ŁKS AZS UŁ SG Łódź Sokół Ostrów Mazowiecka
84 AZS UJK Kielce KS Rosa-Sport Radom


kolejka 13 (9 grudnia 2017 r.)
85 KS Rosa-Sport Radom -  Żubry Białystok
86 Sokół Ostrów Mazowiecka AZS UJK Kielce
87 pauza ŁKS AZS UŁ SG Łódź
88 MUKS Hutnik Warszawa TBV Start II Lublin
89 Dziki Warszawa KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
90 Legia II Warszawa AZS UMCS Lublin
91 ZKS Stal Stalowa Wola Syntex Księżak Łowicz


kolejka 14 (16 grudnia 2017 r.)
92 Żubry Białystok - Syntex Księżak Łowicz
93 ZKS Stal Stalowa Wola AZS UMCS Lublin
94 Legia II Warszawa KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
95 Dziki Warszawa TBV Start II Lublin
96 MUKS Hutnik Warszawa ŁKS AZS UŁ SG Łódź
97 pauza AZS UJK Kielce
98 Sokół Ostrów Mazowiecka KS Rosa-Sport Radom

kolejka 15 (23 grudnia 2017 r.) **
99 Sokół Ostrów Mazowiecka - Żubry Białystok
100 KS Rosa-Sport Radom pauza
101 AZS UJK Kielce MUKS Hutnik Warszawa
102 ŁKS AZS UŁ SG Łódź Dziki Warszawa
103 TBV Start II Lublin Legia II Warszawa
104 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski ZKS Stal Stalowa Wola
105 AZS UMCS Lublin Syntex Księżak Łowicz


kolejka 16 (6 stycznia 2018 r.)
106 Żubry Białystok - AZS UMCS Lublin
107 Syntex Księżak Łowicz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
108 ZKS Stal Stalowa Wola TBV Start II Lublin
109 Legia II Warszawa ŁKS AZS UŁ SG Łódź
110 Dziki Warszawa AZS UJK Kielce
111 MUKS Hutnik Warszawa KS Rosa-Sport Radom
112pauza Sokół Ostrów Mazowiecka


kolejka 17 (13 stycznia 2018 r.)
113 pauza - Żubry Białystok
114 Sokół Ostrów Mazowiecka MUKS Hutnik Warszawa
115 KS Rosa-Sport Radom Dziki Warszawa
116 AZS UJK Kielce Legia II Warszawa
117 ŁKS AZS UŁ SG Łódź ZKS Stal Stalowa Wola
118 TBV Start II Lublin Syntex Księżak Łowicz
119 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski AZS UMCS Lublin


kolejka 18 (17 stycznia 2018 r., środa)
120 Żubry Białystok - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
121 AZS UMCS Lublin TBV Start II Lublin
122 Syntex Księżak Łowicz ŁKS AZS UŁ SG Łódź
123 ZKS Stal Stalowa Wola AZS UJK Kielce
124 Legia II Warszawa KS Rosa-Sport Radom
125 Dziki Warszawa Sokół Ostrów Mazowiecka
126 MUKS Hutnik Warszawa pauza

kolejka 19 (20 stycznia 2018 r.)
127 MUKS Hutnik Warszawa - Żubry Białystok
128 pauza Dziki Warszawa
129 Sokół Ostrów Mazowiecka Legia II Warszawa
130 KS Rosa-Sport Radom ZKS Stal Stalowa Wola
131 AZS UJK Kielce Syntex Księżak Łowicz
132 ŁKS AZS UŁ SG Łódź AZS UMCS Lublin
133 TBV Start II Lublin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski


kolejka 20 (27 stycznia 2018 r.) termin obligatoryjny
134 Żubry Białystok -  TBV Start II Lublin
135 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski ŁKS AZS UŁ SG Łódź
136 AZS UMCS Lublin AZS UJK Kielce
137 Syntex Księżak Łowicz KS Rosa-Sport Radom
138 ZKS Stal Stalowa Wola Sokół Ostrów Mazowiecka
139 Legia II Warszawa pauza
140 Dziki Warszawa MUKS Hutnik Warszawa


kolejka 21 (3 lutego 2018 r.)
141 Dziki Warszawa -  Żubry Białystok
142 MUKS Hutnik Warszawa Legia II Warszawa
143pauza ZKS Stal Stalowa Wola
144 Sokół Ostrów Mazowiecka Syntex Księżak Łowicz
145 KS Rosa-Sport Radom AZS UMCS Lublin
146 AZS UJK Kielce KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
147 ŁKS AZS UŁ SG Łódź TBV Start II Lublin


kolejka 22 (10 lutego 2018 r.)
148 Żubry Białystok ŁKS AZS UŁ SG Łódź
149 TBV Start II Lublin AZS UJK Kielce
150 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski KS Rosa-Sport Radom
151 AZS UMCS Lublin Sokół Ostrów Mazowiecka
152 Syntex Księżak Łowicz pauza
153 ZKS Stal Stalowa Wola MUKS Hutnik Warszawa
154 Legia II Warszawa Dziki Warszawa

kolejka 23 (17 lutego 2018 r.)
155 Legia II Warszawa -  Żubry Białystok
156 Dziki Warszawa ZKS Stal Stalowa Wola
157 MUKS Hutnik Warszawa Syntex Księżak Łowicz
158pauza AZS UMCS Lublin
159 Sokół Ostrów Mazowiecka KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
160 TBV Start II Lublin * KS Rosa-Sport Radom
161 AZS UJK Kielce ŁKS AZS UŁ SG Łódź


kolejka 24 (24 lutego 2018 r.)
162 Żubry Białystok -  AZS UJK Kielce
163 ŁKS AZS UŁ SG Łódź KS Rosa-Sport Radom
164 TBV Start II Lublin Sokół Ostrów Mazowiecka
165 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski pauza
166 AZS UMCS Lublin MUKS Hutnik Warszawa
167 Syntex Księżak Łowicz Dziki Warszawa
168 ZKS Stal Stalowa Wola Legia II Warszawa


kolejka 25 (3 marca 2018 r.)
169 ZKS Stal Stalowa Wola Żubry Białystok
170 Legia II Warszawa Syntex Księżak Łowicz
171 Dziki Warszawa AZS UMCS Lublin
172 MUKS Hutnik Warszawa KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
173 pauza TBV Start II Lublin
174 Sokół Ostrów Mazowiecka ŁKS AZS UŁ SG Łódź
175 KS Rosa-Sport Radom AZS UJK Kielce


kolejka 26 (11 marca 2018 r., niedziela) godz. 18, termin obligatoryjny
176 Żubry Białystok KS Rosa-Sport Radom
177 AZS UJK Kielce Sokół Ostrów Mazowiecka
178 ŁKS AZS UŁ SG Łódź pauza
179 TBV Start II Lublin MUKS Hutnik Warszawa
180 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski Dziki Warszawa
181 AZS UMCS Lublin Legia II Warszawa
182 Syntex Księżak Łowicz ZKS Stal Stalowa Wola



ETAP 2 – PLAY-OFF
I runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecze 1 – 17 marca (sobota)
Mecze 2 – 24 marca (sobota)
Mecze 3 – 28 marca (środa)
II runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecze 1 – 07 kwietnia (sobota)
Mecze 2 – 14 kwietnia (sobota)
Mecze 3 – 18 kwietnia (środa)
III runda – ćwierćfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecze 1 – 21 kwietnia (sobota)
Mecze 2 – 28 kwietnia (sobota)
Mecze 3 – 02 maja (środa)
IV runda – półfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecze 1 – 05 maja (sobota)
Mecze 2 – 12 maja (sobota)
Mecze 3 – 16 maja (środa)
V runda – finał - mecz i rewanż
Mecz 1 – 19 maja (sobota)
Mecz 2 – 26 maja (sobota)
V runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecz 1 – 19 maja (sobota)
Mecz 2 – 26 maja (sobota)
Mecz 3 – 30 maja (środa)
ETAP 2 - PLAY-OUT – do dwóch zwycięstw (1-1-1)
Mecze 1 – 17 marca (sobota)
Mecze 2 – 24 marca (sobota)
Mecze 3 – 28 marca (środa)


Autor: Admin

Komentarze są wyłączone

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Tabela
Lp.DrużynaMeczPkt.
1.PKK Żubry Białystok713
2.Ochota Warszawa712
3.Hutnik Warszawa712
4.UKS Trójka Żyrardów79
5.UKS Nenufar KODE Ełk79
6.KS Pułaski Warka78