Żubry Białystok - MOSiR Krosno

Żubry Białystok - MOSiR Krosno

 

Po dalekim wyjeździe, czas na mecz u nas...


 Tym razem w środku tygodnia wizytę na rogatym parkiecie złoży ekipa MoSiRu Krosno. W pierwszej rundzie, przyjezdni okazali się nad wyraz gościnni na własnym obiekcie, pozwalając rozegrać naszej drużynie najlepszy jak dotąd mecz w tym sezonie. Mimo, że Krosno jest cieniem zespołu z poprzedniego roku, nadal może być groźnym przeciwnikiem, szczególnie wobec "prawie zwycięskiej" passy Żubrów. Czy podopieczni trenera Bobki, będą w stanie poprawić swój ligowy bilans ? Warto o to powalczyć, bo play-outy coraz bliżej. I dlatego jak nigdy, nasi chłopcy potrzebują głośnego dopingu z Waszej strony. Przyjdź i nie szczędź gardła, niech wiedzą, że grają u siebie !

 

Okiem Krisa:

 

W debiucie trenerskim Bogusława Bobki, gracze Żubrów dzielnie stawiali opór Górnikowi Wałbrzych, jednak znowu zabrakło jednej skutecznej akcji lub rzutu, by móc  schodzić z parkietu jako zwycięzcy.  W środowy wieczór czeka nas kolejne wyzwanie, o jeszcze większym stopniu trudności niż ostatni mecz. Do Białegostoku przyjeżdża zespół MOSiR-u Krosno, który w swoim ostatnim meczu zdeklasował będący na fali Znicz Pruszków. Skład krośnian przedstawia się bardzo solidnie i imponuje szeroką ławką rezerwowych. Aż 11 zawodników wystąpiło w tym pojedynku, a 10 z nich zdobywało punkty. Liderem ekipy z Podkarpacia jest Piotr Pluta ( brat Andrzeja z Anwilu Włocławek ) najskuteczniejszy zawodnik. Pod tablicami największym zagrożeniem jest Tomasz Deja, wspomagany przez Przemysława Hajnsza i Grzegorz Ożoga. Pozycje obwodowe krośnianie mają bardzo dobrze obsadzone, doświadczony Marcin Ecka ( były gracz Znicza Pruszków ), dobry obrońca Adrian Mroczek-Truskowski, dynamiczny młodzieżowiec z epizodami w PLK Kamil Michalski.  Jednak najgroźniejszym z nich jest Dariusz  Oczkowicz grający bardzo inteligentnie i na wysokim procencie rzutów z gry. Jedyną receptą na nawiązanie walki z silnym rywalem jest, maksymalne zaangażowanie całej drużyny Żubrów i ofiarna, lecz rozsądna gra w obronie.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji jakiej znalazła się nasza drużyna, oraz potrzebie długo oczekiwanego zwycięstwa.

 


Środa 24.02, godz. 17 w hali UM przy Wołodyjowskiego 1


ZAPRASZAMY


Autor: zubry.pl

Komentarze są wyłączone

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Tabela
Lp.DrużynaMeczPkt.
1.PKK Żubry Białystok713
2.Ochota Warszawa712
3.Hutnik Warszawa712
4.UKS Trójka Żyrardów79
5.UKS Nenufar KODE Ełk79
6.KS Pułaski Warka78